کوچک کردن باسن و ران

, لاغری ران ها , لاغری ران , لاغری ران با دوچرخه ثابت , لاغری ران پا , لاغری رانها , لاغری ران و پهلو , لاغری ران و ساق پا , لاغری ران پا , لاغری ران با تردمیل , لاغری ران و شکم , انیمیشن لاغری ران , اموزش لاغری ران , آموزش لاغری ران پا , آموزش لاغری ران , لاغری ران با دوچرخه , لاغری ران با پیاده روی , لاغری ران با دستگاه , لاغری ران با ورزش , لاغری ران بانوان , لاغری ران بدون ورزش , لاغری برای ران , لاغری برای ران پا , لاغری ران پا با ورزش , لاغری پشت ران , لاغری سریع ران پا , راههای لاغری ران پا , روش لاغری ران پا , رژیم لاغری ران پا , برای لاغری ران پا , ورزش برای لاغری ران تصویری , لاغری ران ها با تردمیل , تمرینات لاغری ران , تمرین لاغری ران , لاغری موضعی ران تضمینی , تمرینات لاغری ران وباسن , تمرینات لاغری ران پا , لاغری ران ها با دوچرخه ثابت , جراحی لاغری ران , برای لاغری ران چه باید کرد , برای لاغری ران چکار کنیم , برای لاغری ران چه کنیم , برای لاغری ران ها چه کنیم , برای لاغری ران چه کنم , برای لاغری ران چه بخوریم , چگونگی لاغری ران , چگونگی لاغری ران پا , برای لاغری ران پا چه کنیم , حرکات لاغری ران , حرکات لاغری ران وباسن , حرکات لاغری ران پا , لاغری ران با حلقه , حرکت لاغری ران , لاغری ران در خانه , ورزش برای لاغری خارج ران , خرید لاغری ران , لاغری ران در یک هفته , لاغری داخل ران , لاغری دور ران , لاغری داخل ران , ورزش لاغری داخل ران , لاغری روی ران , رژیم لاغری ران , روشهای لاغری ران , روشهای لاغری ران وباسن , راههای لاغری ران , روش لاغری ران , لاغری ران و زانو , لاغری ران با طناب زدن , ژل لاغری ران , لاغری ران سریع , لاغری سریع ران ها , لاغری سریع ران و شکم , لاغری سریع ران , لاغری ران و ساق پا , رژیم لاغری سریع ران , روشهای لاغری سریع ران , راههای لاغری سریع ران , لاغری شکم ران , لاغری ران و شکم , رژیم لاغری شکم ران , ورزش لاغری ران و شکم , لاغری موضعی ران و شکم , لاغری ران با طب سوزنی , طریقه لاغری ران , علت لاغری ران ها , عمل لاغری ران , علت لاغری ران , عکس لاغری ران , علت لاغری ران پا , لاغری قسمت ران , قرص لاغری ران , لاغری کنار ران , ورزش برای لاغری کشاله ران , ورزش برای لاغری کنار ران , کرم لاغری ران , لاغری کشاله ران , ورزش لاغری کشاله ران , کمربند لاغری ران , گن لاغری ران , گن لاغری ران مردانه , گن لاغری ران وباسن , لاغری ران با لیزر , لاغری موضعی ران , لاغری موضعی ران با ورزش , لاغری موضعی ران , لاغری موضعی ران پا , رژیم لاغری موضعی ران , ورزش لاغری موضعی ران , ماساژ لاغری ران , روش های لاغری موضعی ران , لاغری ران نی نی سایت , نحوه لاغری ران , نرمش لاغری ران , نرمشهای لاغری ران , لاغری در ناحیه ران , لاغری ران و بازو , لاغری ران+ورزش , لاغری ران و پهلو , لاغری ران و پا , لاغری ران ها , لاغری ران های پا , لاغری ران ها وباسن , لاغری ران ها با ورزش , ورزش لاغری ران ها , برای لاغری ران ها , لاغری ران ها در یک هفته ,

داشتن اندامی متناسب

کوچک کردن باسن و ران از مهم ترین کارها برای داشتن اندام متناسب و زیبا

 

کوچک کردن باسن و ران یکی از مهم ترین کارها برای داشتن اندامی متناسب و زیبا است. اگر شما هم به دنبال راه هایی سریع برای کوچک کردن باسن و ران های تان هستید حتما ۵ تمرین زیر را انجام دهید.

 

تمریناتی برای کوچک کردن باسن و ران 

لاغر کردن باسن و رانها در درجه اول اولویت آنهایی قرار دارد که برای تناسب اندام می اندیشند . در مرتبه دوم اهمیت لاغری پهلو ها و شکم قرار دارد و این زمانی است که در برخی از باورها زن خوب باید کمی شکم هم داشته باشد . تمام این مسائل اموری سلیقه ای هستند و هیچ قانون و مقررات خاصی ندارد . برای اینکه به لاغر شدن موضعی و لاغر کردن قسمت خاصی از بدن برسید باید یک قانون متابولیکی بدن را بشناسید این قانون به قرار ذیل است :

 

بدن انسان در طی روند چربی سوزی و آب کردن چربی ها آخرین چربی تولید شده را از بین می برد و رفته رفته با اولویت و ترتیب شکل گیری چربی های زائد بدن به ترتیب معکوس چربی سوزی می کند . یک فرد وقتی می بیند که شکمش قبل از ران و باسن چاق شده است وقتی می خواهد تا شکم را آب کند باید برنامه را اصولی آغاز کند ولی عجله نکند در اولین گام ران و باسن و بعد از اتمام آن چربی های شکم از بین خواهد رفت . استفاده از چربی سوزهای گیاهی در تسریع این فرآیند می تواند تاثیر گذار باشد .

 

به نظر می رسد که این موضوع این روزها محبوبیت زیادی پیدا کرده است. مخصوصاً خانم ها این روزها خیلی نگران شکل باسن خود هستند و هر لباسی که تن می کنند نگرانند که باسنشان در آن بزرگ جلوه نکند. در این مقاله می خواهیم چند راه بسیار موثر برای شکل دادن و لاغر کردن باسن های چاق عنوان کنیم. نام علمی باسن، عضلات سرینی بزرگ می باشد. این عضلات همان عضلات گرد بالای مفصل ران است که در همه حرکات پاها شرکت دارند.

 

عضلات باسن از عضلات مختلفی تشکیل شده است که عضلات سرینی خوانده می شوند که قوی ترین آنها عضله سریتی بزرگ است. همین عضله است که برای ساختن یک باسن سفت و شکل گرفته باید روی آن کار کنیم.

 

کار کردن روی عضله باسن 

تمرین کردن روی عضله باسن آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست. تقریباً هر زمانی که از پاهایان استفاده می کنید روی این عضله کار می شود اما برای شکل دادن به عضله باید همه آن کارها را کمی سخت تر و شدیدتر از معمول انجام دهید.

 

حرکات و تمرینات زیر به خوبی روی عضلات باسن کار می کنند :

_ پله نوردی

_ دویدن در کوه

_ دوچرخه سواری

_ دو سرعت

_ لانگز

_ اسکات

 

اما با انجام اسکات های ساده و معمولی نمی توانیم به عضلات باسن خود شکل بدهیم، با بالا رفتن عادی از چند پله هم همینطور. در مورد این عضله هم درست مثل همه عضلات دیگر برای رشد باید با اضافه کردن وزنه و شدت به تمرینات خود استقامت را بالا ببرید. یکی از بهترین نمونه ها حمل کردن یک ساک سنگین حین پله نوردی به مدت نیم ساعت است. این حرکت به حدی روی عضلات باسنتان کار می کند که فردای آن حتماً پا درد خواهید داشت.

 

اما اینهم کمکی افراطی است. بهترین و قدیمی ترین راه برای شکل دادن به عضلات باسن همان انجام تمرینات بدنسازی و کار با وزنه در باشگاه است.

 

ساختن یک باسن شکل گرفته و زیبا کاری کاملاً احساسی است. مدت زمان زیادی می برد و نتیجه هم خیلی کند عایدتان می شود. اما، با اطلاعاتی که در اختیارتان قرار می دهیم، آب کردن چربی های اضافه باسن و شکل دادن به عضلات آن بسیار ساده خواهد بود. برای از بین بردن چربی های باسن به سرعت هرچه تمام تر باید به موارد زیر دقت کنید:

 

کاهش وزن عمومی بدن

بله، احتمالاً حدس می زدید. اگر می خواهید باسنی خوش فرم و زیبا داشته باشید، باید چربی هایی که احاطه اش کرده است را از بین ببرید. این هم مثل هر ماهیچه دیگر بدن است. اگر می خواهید تفکیک و شکل آن مشخص شود باید لایه چربی روی آن را آب کنید. اینجا نمی خواهیم به بررسی این بپردازیم که اصلاً باسن بزرگ زیباست یا کوچک. هر دو آنها زیبایی خودشان را دارند. این مقاله مربوط به کسانی است که می خواهند چربی باسنشان را آب کنند و ما فقط روی این تمرکز می کنیم.

 

نکته ای که باید مثل همیشه متذکر شویم این است که شما نمی توانید فقط چربی یک قسمت خاص از بدنتان را آب کنید. اگر می خواهید باسنی خوش فرم داشته باشید باید چربی همه بدنتان را پایین بیاورید.

 

داشتن اندامی متناسب

اگر می خواهید باسنی خوش فرم داشته باشید باید چربی همه بدنتان را پایین بیاورید

 

برای کاهش سریع چربی به سه چیز نیاز دارید

_ رژیم غذایی مناسب

_ تمرینات بدنسازی

_ تمرینات ایروبیک یا هوازی

 

تمرینات شدید کاردیو ( هوازی )

برای کاهش وزن باید بیشتر از آنچه که مصرف می کنید، کالری بسوزانید. این را با بالا بردن متابولیسمتان با خوردن غذاهای مناسب و انجام صحیح تمرینات هوازی می توانید تقویت کنید.

 

تا به حال یک فوتبالیست یا دونده را دیده اید که باسن زشت و چاق داشته باشد؟ مطمئناً اینطور نیست. این افراد آنقدر می دوند و حرکات مخصوص باسن انجام می دهند که دیگر چربی روی باسنشان نمی ماند. اگر شما هم می خواهید باسنتان را شکل دهید باید همان کارها را انجام دهید.

 

بهترین نوع تمرینات هوازی مناسب برای باسن، نوع هوازی شدید است. دویدن روی کوه، حرکات لانگز، اسکات با پرش و امثال آن. می بینید وقتی شیب سطح را افزایش می دهید یا ورزش هوازی می کنید که باعث می شود بیشتر از حد معمول خم شوید، از عضلات باسنتان استفاده بیشتری می شود. پس اگر می خواهید باسنتان را شکل دهید باید سخت ترین نوع تمرینات هوازی را انتخاب کنید.

 

تمرینات بدنسازی

تمرینات بدنسازی برای باسن آنقدرها هم سخت نیست اما ضروری است. تمرینات بدنسازی نه تنها به عضلات باسنتان فرم می دهد بلکه متابولیسم بدنتان را هم بالا می برد و درنتیجه کالری و چربی بیشتری می سوزانید و در طول روز کالری کمتری جذب می کنید. همه اینها برای شکل دادن به عضله مورد نظرتان عالی است.

 

بهترین تمرینات بدنسازی مخصوص باسن :

همانطور که گفتیم، اضافه کردن استقامت به حرکات عادی بهترین ایده ممکن است. در زیر به بهترین تمرینات بدنسازی مخصوص باسن اشاره می کنیم:

 

_ اسکات پرشی : این حرکت آنچنان روی پایین تنه تان کار می کند که حسابی به درد و سوزش می افتد. این حرکت خیلی سریع نتیجه می دهد.

 

_ لانگز با وزنه : اگر زانو درد دارید این حرکت را انجام ندهید، در غیر اینصورت حرکتی بسیار عالی برای شکل دادن به عضلات باسن است.

 

_ استپ با وزنه : ابتدا با وزنه سبک شروع کرده و کم کم آنرا سنگین تر کنید.

 

_ دویدن روی کوه : یکی از بهترین و محبوب ترین حرکات است.

 

_ دستگاه پرس پا : این دستگاه بدنسازی اغلب کمتر توسط خانم ها در باشگاه استفاده می شود. با کمک این دستگاه و با استفاده از وزنه های سنگین می توانید خیلی خوب روی عضلات باسنتان کار کنید.

 

اینها نمونه هایی از بهترین حرکات بدنسازی مخصوص باسن بودند که برایتان عنوان کردیم. اگر همین پنج حرکت را هم به خوبی انجام دهید مطمئن باشید که نتیجه عالی نصیبتان خواهد شد.

 

گالری عکس حکمت 20

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پست بعدی

عکس و بیوگرافی حامد پهلان

ی آبان ۳۰ , ۱۳۹۵
, بیوگرافی حامد پهلان , بیوگرافی حامد پهلان ویکی پدیا , بیوگرافی حامد پهلان , بیوگرافی حامد پهلانه , بیوگرافی حامد پهلان خواننده , بیوگرافی حامد پهلانی , زندگینامه حامد پهلان , بیوگرافی کامل حامد پهلان , بیوگرافی از حامد پهلان , عکس و بیوگرافی حامد پهلان , بیوگرافی و […]