چه لباسی به من می‌آید؟

, چه لباسی به من میاد , چه لباسی جلوی شوهرم بپوشم , چه لباسی بپوشیم , چه لباسی بپوشم , چه لباسی برای شوهرم بپوشم , چه لباسی بهم میاد؟ , چه لباسی بپوشیم تا لاغر , چه لباسی مناسب است , چه لباس بخرم , چه لباسی بپوشم بهم بیاد , چه لباسی مد است , چه لباسی برای چه اندامی , چه لباسی به چه اندامی میاد , چه لباسی مناسب من است , چه لباسی برای عکس اسپرت بپوشیم , چه لباسی مناسب چه اندامی است , چه لباسی مناسب خواستگاری است , چه لباسی برای خواستگاری مناسب است , شومیز چه نوع لباسی است , چه لباسی در آنتالیا بپوشیم , چه لباسی به ما می آید , چه لباسی به من می آید , چه لباسی بپوشیم تا جذاب شویم , چه لباسی برای تحریک شوهرم بپوشم , چه لباسی بپوشم که بهم بیاد , چه لباسی پیش شوهر بپوشیم , چه لباسی پیش شوهرم بپوشم , چه لباس برای دوست پسرم بپوشم , چه لباسی برای چه رنگ پوستی , چه لباسی به پوست سبزه میاد , چه لباسی به پوست تیره میاد , چه لباسی تحریک کننده است , چه لباسی باعث تحریک مردان میشود , چه لباسی برای تولد بپوشیم , چه لباس مردان را تحریک میکند , چه لباسی مرد را تحریک میکند , چه لباسی چاق نشان میدهد , چه لباسی برای چاقها مناسب است , چاقها چه لباسی بپوشند , چه لباسی به چه هیکلی میاد , پوشیدن چه لباسهایی حرام است , چه لباس در خواستگاری بپوشیم , چه لباسی برای خواب مناسب است , چه لباسی در خانه بپوشیم , چه لباسی برای خواب بپوشیم , چه لباسی مناسب مراسم خواستگاری است , چه لباسی در روز خواستگاری بپوشیم , چه لباسی برای خواستگاری بپوشیم , چه لباسی در خواستگاری بپوشیم , مردها چه لباسی دوست دارند , چه لباس در دبی بپوشیم , چه لباس لاغر نشان می دهد , چه لباسی را کجا بپوشیم , چه رنگ لباسی به پوست سبزه میاد , چه رنگ لباسی به من میاد , چه رنگ لباسی به پوست گندمی میاد , چه رنگ لباسی به پوست سفید میاد , چه رنگ لباسی بپوشیم , چه رنگ لباسی مناسب شما است , چه رنگ لباسی به پوست تیره میاد , چه رنگ لباسی به پوست روشن میاد , چه رنگ لباسی به افراد سبزه میاد , چه لباسی برای شوهرم بپوشم , چه لباسی برای شوهرمان بپوشیم , چه لباسی جلو شوهرم بپوشم , چه لباسی برای شوهر بپوشیم , به چه لباسی شومیز میگویند , چه لباسی برای عروسی بپوشیم , چه لباسی برای عروسی بپوشم , چه لباسی انتخاب کنیم , چه لباسی به کی میاد , چه لباسی به موی کوتاه میاد , با چه لباسی دستمال گردن ببندیم , چه لباسی لاغر نشان میدهد , چه لباسی لاغرتر نشان می دهد , چه لباسی مردان را تحریک میکند , چه لباسهایی مردان را تحریک میکند , چه مدل لباسی به من میاد , چه لباسهایی به من میاد , چه لباسی نجس است , چه لباسی نپوشیم , چه نوع لباسی بپوشیم , چه لباسی لاغر نشان می دهد , چه لباسی برای نامزدی مناسب است , چه نوع لباسی به من میاد , چه نوع لباسی بپوشم , چه لباسی برای ورزش مناسب است , چه لباسی برای همسرم بپوشم , چه لباسی برای همسر بپوشیم , چه لباسهایی برای همسرمان بپوشیم ,

دیده‌اید در خبرهای هر مراسمی که تعدادی سلبریتی دور هم جمعند، چیزهایی در مورد لباس آدم‌ معروف‌ها می‌گویند؟ چیزهایی از این دست که لباس این مال فلان برند معروف است یا لباس آن را مادام فلانی که طراح معروف لباس است طراحی کرده یا این یکی لباسش از همه بهتر بود و آن یکی لباسش جایزه زرشک و تمشک برده است. ممکن است بعد از دیدن عکس‌ها و تعریف‌های این جور مراسم ما هم بدمان نیاید بدهیم صغری خانم یک لباس کپی لباس آنجلیناجولی یا کیم‌کارداشیان برایمان بدوزد، که در عروسی پیش رو همچون ستاره‌ها بدرخشیم! منتها وقتی همان را می‌دوزیم و تن‌مان می‌کنیم، نه تنها کسی برایمان فرش قرمز نمی‌اندازد، بلکه جایزه زشترین لباس عروسی هم به خودمان می‌رسد! این انتخاب درست لباس، دقیقا همان چیزی است که آن طراحی معروف و برند مشهور بلد هستند و ما بهش فکر نمی‌کنیم. چیزی که بهش می‌گویند: آمدن لباس. چه لباسی به من می‌آید؟

 

اشکال مختلف بدن,بهترین لباس برای انواع بدن

لباسی که به من می آید، لباسی است که ایرادهای اندام من را بپوشاند

 

هر کاری هم بکنیم، ما و کیم کارداشیان بشو نیستیم. ما، خودمان هستیم؛ با همین قد و قواره و هیکلی که داریم. لباسی که به من می آید، لباسی است که ایرادهای اندام من را بپوشاند و تا جایی که می‌شود به اندام ایده‌آل نزدیکم کند. بنابراین قبل از این که دست به کار کپی کردن طرح لباس‌ها بشویم، باید بفهمیم خودمان چه جور اندامی داریم. در شکل اندام، چند مؤلفه مهمند: قد، استخوان‌بندی، دور سینه، شکم، باسن، و محل قرار گرفتن هر کدام از این‌ها. قبل از هر چیز می‌رویم سراغ شکل کلی اندام.

 

خودت را اندازه بگیر!

قدم اول برای کشف شکل کلی اندام این است که سه جا را اندازه بگیرید:

– دور سینه در پهن‌ترین نقطه‌اش

– دور کمر در باریک‌ترین نقطه‌اش

– دور باسن در پهن‌ترین نقطه‌اش

 

این اندازه ها را یادداشت کنید و بقیه متن را بخوانید.

 

من چه اندامی دارم؟!

متخصصان طراحی لباس، شکل اندام آدم‌ها را به چهار دسته تقسیم کرده‌اند. انواع دیگری از تقسیم‌بندی هم هست که ده تا یا بیشتر از فرم بدن را تعریف می‌کند، اما تقریبا می‌شود همه آدم‌ها را در همین چهار دسته جا داد. این چهار دسته این‌طوری‌اند:

 

انواع شکل بدن،آشنایی با انواع شکل بدن

آشنایی با انواع اشکال بدن

 

کاغذ

موز یا خط‌کش یا کاغذ یعنی آدم‌های صاف. آن‌هایی که بین اندازه دور سینه و شکم و باسن‌شان فرق چندانی نیست. اگر همه این اعداد حول و حوش ۲۰سانت اختلاف می‌گردند (مثلا ۸۰، ۷۰، ۹۰) شما هیکل کاغذی دارید. اغلب خانم‌ها در این دسته قرار می‌گیرند. نیکول کیدمن، کامرون دیاز و ناتالی پورتمن هم کاغذی هستند!

 

نکاتی برای انتخاب مدل لباس, بهترین لباس های ما

موز یا خط‌کش یا کاغذ یعنی آدم‌های صاف

 

سیب

شکم‌گنده‌ها. آن‌هایی که شکم‌شان پهن‌ترین بخش بدن‌شان است. نمونه معروفش هم اَدِل است.

 

پوشش بهترین لباس,راهنمای خرید و دوخت لباس

آنهایی که شکم شان پهن ترین بخش بدنشان است اندامشان شبیه سیب است

 

گلابی

آن هایی که بیشترین چربی بدن شان در باسن جمع شده. کسانی که اندازه باسن شان بیش از ۲۰سانت با سینه و کمر فاصله دارد. جنیفر لوپز و بیانسه جزو دسته گلابی‌ها هستند.

 

بهترین لباس برای انواع بدن, راهنمای دوخت بهترین مدل لباس

آن هایی که بیشترین چربی بدن شان در باسن جمع شده اندامشان گلابی شکل است

 

ساعت شنی

ایده آل همین اندام است؛ اندام X طور! آن‌هایی که دور سینه و باسن شان تقریبا یکی است (ده پانزده سانت اختلاف مهم نیست) و کمرشان خیلی باریک تر از این دو تاست. اسکارلت جوهانسون و سلما هایک ساعت شنی‌های معروف سینما هستند.

 

آشنایی با انواع شکل بدن,اشکال مختلف بدن

ایده آل ترین اندام ساعت شنی است

 

توت فرنگی

این یکی جزو چهار گروه اصلی نیست، چون خیلی کم پیش می‌آید کسی شبیه توت فرنگی باشد. کسانی که سینه‌هایشان خیلی بزرگ است و کمر باریک و باسن کوچکی دارند. به این گروه، مثلث برعکس هم می‌گویند. دِمی مور اندامش مثلث برعکس است.

 

پوشش های مختلف برای انواع بدن,نکاتی برای انتخاب مدل لباس

کسانی که سینه‌هایشان خیلی بزرگ است و کمر باریک و باسن کوچکی دارند اندام توت فرنگی دارند

 

حالا بروید و اندازه‌هایتان را بگیرید و شکل اندام‌تان را کشف کنید. حواس تان به اینچ و سانتی مترش باشد. بعد بهتان می گویم که برای هر کدام از این شکل ها چطوری باید لباس بپوشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.